Poznaj lepiej 4M

Firma 4M powstała w 1993 r. Jej specjalnością są gry i zabawki kreatywne, które rozwijają zdolności manualne dzieci, a także pobudzają ich pomysłowość oraz zachęcają do eksplorowania otaczającego je świata. Zabawki 4M cechują się wysoką jakością i bezpieczeństwem. Dowodem na to są m.in. nagrody, które otrzymały zabawki kreatywne 4M od takich firm, jak Disney Family Fun Magazine, British Toy i Hobby Association, czy Independent Toy Specialist.

Wykopaliska dinozaurów

Wykopaliska dinozaurów 4M to zestawy do samodzielnego wykopania z bryły gipsu szkieletu dinozaura, który następnie należy złożyć. W zestawie są niezbędne narzędzia oraz instrukcja wykonania.

Seria SCIENCE

Green Science 4M

 

Seria Green Science 4M ma za cel przybliżyć dzieciom zagadnienia związane z ekologią i surowcami odnawialnymi. Wśród propozycji znajdują się np. Lampka dynamo, Obwodowy generator prądu, Filtr wodny. Bardzo bogata oferta serii Green Science 4M usatysfakcjonuje bardzo szeroką grupę odbiorców.

KidzRobotix 4M

Seria KidzRobotix to zestawy edukacyjne przybliżające dzieciom kwestie związane z robotyką. Ta popularyzowana od pewnego czasu dziedzina spotkała się z fantastycznym odzewem. Pomysłowe zestawy, np. pająk lodówkowy, są doskonałym przykładem zabawki edukacyjnej, która rozwija przydatne umiejętności i pomaga zrozumieć otaczający świat.

 

STEAM Powered Girls/Powered Kids

Ambitne zestawy dedykowane dziewczynkom – naukowe zabawki ze wszystkimi cechami merytorycznego produktu edukacyjnego różnią się od pozostałych serii kolorystyką i drobnymi detalami. Zestawy z tej serii charakteryzują się pięknym wyglądem. Wśród najciekawszych zabawek serii STEAM Powered Girls są hodowle kolorowych kryształów czy zestawy plastyczno-kreatywne.

Craft – zestawy kreatywno-plastyczne

Seria ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na neutralny design, łatwość wykonania. Doskonale nadają się na ciekawy prezent i dlatego klienci często je wybierają. W serii są zestawy do szycia z gotowych elementów, gispowe odlewy do samodzielnego odlania i pomalowania, zestawy do szydełkowania, tkania, gotowe elementy do ozdabiania i inne.